Альфа Банк продаж майна
Альфа-Банк стабільно входить в топ-5 української банківської системи. Потужний банк активно кредитує населення і бізнес нашої країни, в тому числі і на покупку нерухомості. Не всі позичальники вміють правильно розрахувати свої можливості, і у деяких з них виникають проблеми з виконанням, взятих на себе, зобов’язань за кредитним договором.
Придбання нерухомості в кредит, зазвичай проводиться під заставу об’єкта. При невиконанні позичальником зобов’язань, застава переходить до кредитору по одній з наступних схем:
- За іпотечної застереження. Це застереження вноситься майже в усі договори іпотечного кредитування і дозволяє банку переоформити нерухомість на себе в позасудовому порядку.
- За рішенням суду. У цьому випадку банк звертається в судові органи, отримує рішення на свою користь, заарештує нерухомість несумлінного позичальника через державних або приватних виконавців і виставляє її на продаж.
З’ясуємо, як відбувається продаж заставного майна Альфа Банк.
Вигоди придбання нерухомості в Альфа-Банку
Потрібно розуміти, що банки працюють з грошима і, видаючи кредит, хочуть отримати назад гроші, а не квартири або комерційні об’єкти. Придбання нерухомості – наслідок неплатоспроможності боржника. Такі об’єкти є для банків непрофільними активами і банки прагнуть, як можна швидше їх продати. Саме в цьому і полягає основна вигода придбання квартир чи споруд у банків.
Заставне майно Альфа Банк продає на аукціонах і приймає на баланс продаючи його вже як власник. Списки пропонованих до продажу квартир, будинків, будівель і споруд, що пропонуються до продажу, регулярно оновлюються на сайті банку і майданчиків в інтернеті, які співпрацюють з фінансовою установою з продажу майна.
Які ризики несе придбання конфіскованого майна, і як їх уникнути
Особи, які бажають придбати квартиру у банку, хочуть заощадити на покупці і не мати в подальшому проблем. У випадку з покупкою нерухомості перейшла від позичальників до банків, виконання шпалери цих бажань під питанням:
- Участь і перемога в аукціоні вимагають знань і досвіду. Нерухомість потрібно купити за мінімально-можливою ціною. Придбання ж об’єкта за ціною вище ринкової, а це в умовах аукціону можливо, не вигідна угода. Щоб уникнути помилок, потрібно постійно брати участь в аукціонах.
- Майно, яке перейшло до банку від позичальників, може бути об’єктом судових позовів. Багато позичальників не погоджуються з вилученням у них нерухомості і оскаржують його через суд. Людина, що купив спірний об’єкт, не тільки змушений брати участь в судових розглядах, а й ризикує втратити його, якщо суд приймає сторону позичальника.
Щоб покупка заставної нерухомості у банку залишила тільки позитивні емоції, рекомендуємо звернутися до професійних юристів. Вони допоможуть підібрати об’єкт, перевірять всі документи, організовують покупку за вигідною ціною, супроводжуватимуть угоду до оформлення об’єкта у власність покупця. Компанія ПІК пропонує такі послуги по всій Україні. Наші юристи мають великий позитивний досвід супроводу таких угод і завжди готові вам допомогти.